Leden 2013

Ptej seee

27. ledna 2013 v 13:11 | _Mrs.Adorable_
Prosím napiště :)) cokoliv :) Nudím se a poslední doubou vůbec nevím co mám přidávat takže klidně do komentářu napiště co by jste chtěly abych přidávala :))

Animace 1.7// Mix

19. ledna 2013 v 20:16 | _Mrs.Adorable_ |  ♥Animace♥

Diary 1.5

18. ledna 2013 v 19:52 | _Mrs.Adorable_ |  ♥Diary♥
Sorry, že jsem teď nebyla na blogu... Uzavírají se známky atd.. Češtinu už mám zasebou dostala jsem 1/2! A Matiku jsme psaly dneska takže jsem zvědavá co dostanu ;))Děláme z kámoškou článek do školního časopisu,kde dáváme učitel/ům/kám 2 otázky :
  1. Jaký máte vztah k módě??
  2. Jak často vám přibývá něco nového do šatníku?
Nejlepší jak všichni učitelé úplně vyjevení a neví co odpovědět :DDD Dneska jsem si koupila novej popcorn je tam mega plakát s 1D!! V pokoji už mám přesně 10 s nima :)) Ale samozřejmě bych chtěla tak 15484864887 :DDD

Včera když jsme jeli na trénink a šla jsem se ještě podívat do Gatu!Chtěla jsem si koupit něco na ten sraz directioners,na kterej nakonec nejedu, Super no.. Koupila jsem si triko,tílko,náušnice a ponožky s anglickou vlajkou :DDDJá prostě miluju nakupování :))

Jak by jste vy odpověděli??

Kusowky 2.8

18. ledna 2013 v 18:55 | _Mrs.Adorable_ |  ♥Kusowky♥
Pro tohle bych i klidně zabíjela!! I ♥ LV

Little Mix- Songs

15. ledna 2013 v 21:02 | _Mrs.Adorable_ |  ♥Music♥

Little mix je jedna z mých nejoblíbenějších skupin :) Neznám je moc dlouho ,až od toho že Zayn chodí s Perrie!Ale i tak si myslím, že jsou všechny fajn a na nic si nehrajou :))A mají všechny krásný hlas ,ale podle mě asi nejlíp zpívá Perrie ;))DNA je moje nejoblíbenější :))

Some quotes

14. ledna 2013 v 14:45 | _Mrs.Adorable_
People cry, not because they´re weak.It´s because the´ve been strong for too long..
.
.
.
Nahoru musí každý sám, dolů už ti všichni pomůžou.
.
.
.
Život je boj, tak se tu všichni pozabíjejte a já bych z dovolením prošla.
.
.
.

Happy B-Day to Zayn!!

12. ledna 2013 v 18:22 | _Mrs.Adorable_
Dnes před dvaceti lety v 10 hodin ráno v Luke`s Hospital na West Lane Baildon v Bradfordu se se 48 cm a 3,478 kg narodil jeden z té nejúžasnější kapely na světě...Dnes má Zayn 20-té narozeniny!! na twitter jsem mu už napsala takže cájk ;)Diary 1.4

11. ledna 2013 v 20:41 | _Mrs.Adorable_ |  ♥Diary♥
Nesnáším když je před vysvědčením..Ty písemky,řešíte známky atd.. A ke všemu třídní schůzky→ byly včera no a samozřejmě jsem podle učitele strašně drzá(pouze upřímná),sprostá(uznávám že mi to někdy ujede),neochotná,..Ale prý jsem strašně chytrá a měla jsem jít na gympl→ jenomže já jsem strašná kráva a nešla jsem tam-důvod? neznámý...Takže mi rodiče celej večer nadávaly,že prý mám být slušná,že jinak se nikam nedostanu no však to znáte :DDDD No poučila jsem se ,ale už by to nemusel nikdo dál rozebírat(rodiče myslím)! Ale jinak mi skoro všude vychází jedničky a ve dvou předmětech mám 1-2 takže cájk...

Dnešek?Supeeer!! Největší záchvaty smíchu s mojí kámoškou A...Nejdřív jsme si začaly nacvičovat moravský přízvuk až pojedem do Prahy!Pak se kluci u nás ve škole bavili ,že prej jeden zabloudil v lese se psem a že se "vynořil" až ve vedlejší vesnici a ten druhej mu říká "vynořil"Ty ses tam potápěl?? A celá třída záchvat smíchu :DDDD Jo jsme fakt "nejhorší" třída na škole!!Potom jsme šly na obědy a před náma šel jeden kluk z Béčka a říká na jeho kámoše "koukej,tpč tady je led" a My na něho "A co by jsi v zimě čekal,že se budeš koupat??" Kdyby jste viděli ten jeho výraz tak víte o čem mluvím→ píšu ;)) A po obědě jsme šly na zastávku, protože kámoška není z naší vesnice a já vždycky čekám sní a kecáme :DDD No a dneska za mooc! Napodobovali jsme učitelku jak chodí! Ne,že by jsme si z ní dělali srandu ale prostě nedokážeme pochopit jak tak může chodit :DDDDDŘetězááák

11. ledna 2013 v 19:55 | _Mrs.Adorable_ |  ♥About me♥
Takže tady něco o mně,protože ten předchozí řetězák už není jaksi aktuální a nechtělo se mi to přepisovat,ale jsou tu jiný otázky ;))A třeba máme něco společného :))


1. Jméno: Michaela
2. Tvoje nálada: Ujde to :)
3. Kolik je hodin:19:25
4. Narozeniny: 8.10.
5. Jméno tvých rodičů: a číslo účtu nechceš? ;)
6. V kolika letech tě měli rodiče: netuším :D
7. Kolik měříš: 162 cm
8. Tvoje číslo boty: 38
9.Styl oblečení: můj styl

Olly Murs-Songs

10. ledna 2013 v 18:48 | _Mrs.Adorable_ |  ♥Music♥
Olly Murs je anglický zpěvák, textař a televizní moderátor. Proslavil se v šesté sérií britské televizní soutěže The X Factor, ve které skončil na druhém místě..Nějak víc teď poslouchám jeho songy tak jich vám sem pár dám ;))